Moland ASTON WIDEPLANK je dřevěná třívrstvá podlaha s nášlapnou vrstvou 3,5 mm a plošným vzorem. Jde o velmi odolné a stabilní podlahy, jejichž kvalita je po léta přirozeně prověřována skandinávskými podmínkami. Podlahu je možné celoplošně nalepit nebo jednoduše položit plovoucím způsobem, díky zámku G5. Dřevěná podlaha Moland je vhodná i pro podlahové vytápění.

Tato řada nabízí lamely v klidném třídění Classic s minimem suků. Tradiční dřevěný vzhled podlahy zajistí jednotlivá prkna, které mají zkosené hrany.

Podlaha je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním, zejména teplovodním. U plovoucí pokládky je potřeba zvolit vhodnou podložku. Pro rychlejší přenos tepla doporučujeme zvolit celoplošné lepení.

Pro zámkový systém podlah v této řadě byl vybrán zámek G5, který umožňuje jednoduchou plovoucí pokládku. Pro dokonalý komfort, a ještě lepší rozměrovou stabilitu podlahy doporučujeme celoplošné lepení.

Moland zámek G5

Prkna Moland Aston Wideplank se skládají ze tří vrstev, které zajišťují perfektní stabilitu této dřevěné podlahy. Střed tvoří laťkový střed a protitah je z loupané dýhy. Nášlapná vrstva o tloušťce 3,5 mm z dubu nebo jasanu je ošetřena kvalitním olejem, který chrání povrch podlahy a dodává jí ten správný design.

Olejované podlahy je potřeba udržovat olejovými prostředky a jednou za čas podlahu přeolejovat. Podlaha se Vám pak odmění krásným vzhledem i barvou. U olejovaných podlah lze i větší poškození opravit lokálně – přebrousit a znovu naolejovat. Lakované podlahy nevyžadují žádnou zvláštní péči. Drobné škrábance lze jednoduše opravit. U rozsáhlejších poškození je potřeba přebrousit celou podlahu. Třívrstvá dřevěná podlaha Moland s nášlapnou vrstvou 3,5 mm umožňuje kompletní renovaci přebroušením i několikrát.

Moland je tradiční dánská značka, která se zabývá výrobou kvalitních dřevěných třívrstvých podlah. Již více než 25 let vyvíjí své výrobky v úzké spolupráci se svými dodavateli a odběrateli. Skupina Moland je jedním z předních výrobců a dodavatelů podlah a stavebních materiálů ve Skandinávii. Vedle dánské centrály v dánském přístav Skive má pobočky také v Norsku a Švédsku. Moland se vyznačuje především spolehlivostí skandinávské kvality.

PEFC+ FSC