O nás

Jděte s námi naproti snu o dokonalém interiéru a začněte pěkně od podlahy. V PARKET OUTLETU najdete nejlepší dřevěné třívrstvé, dřevěné dýhové nebo rigidní vinylové podlahy od evropských výrobců za skvělé ceny.

Naše outletové zboží nemá nižší jakost. Pořád jsou ty stejné hřejivé podlahy prověřených partnerů, s nimiž léta spolupracuje naše mateřská společnost PARKET KONCEPT. Ta však, na rozdíl od nás, dodává podlahy výhradně podlahovým a interiérovým studiím k profesionální pokládce.

Omezené množství prvotřídních podlah, které nám nebo našim dodavatelům pravidelně zůstává z loňských kolekcí nebo z přebytků pro velké developerské projekty, můžeme nabídnout i vám – koncovým zákazníkům. Navíc s příjemnou slevou.

Co je pro nás důležité?

KVALITA

Nevyznáváme krátkodobá řešení. Nabízíme podlahy, které s Vámi zestárnou – samozřejmě do krásy.

EKOLOGIE

Neplýtváme. Vybíráme produkty, ve kterých jsou kromě krásné struktury dřeva použity třeba i větve, a tím snižujeme těžbu.

FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Neprodáme Vám nic, co bychom si sami nekoupili.
K zákazníkům i zaměstnancům se chováme s největším respektem.

RECYKLACE

Zbytečně nezatěžujeme planetu. Všechny podlahy jsou plně recyklovatelné pro opětovnou výrobu.

Jak to funguje

Chcete vidět kompletní nabídku našich podlah?

Jako e-shop s outletovým zbožím máme jen omezené množství vybraných podlah. Pokud si nevyberete, rádi Vám doporučíme jednoho z našich lokálních partnerů. Ten Vám dodá kromě sortimentu PARKET OUTLETU cokoliv ze široké nabídky z kompletní kolekce PARKET KONCEPTU, případně rovnou zajistí montáž Vaší vysněné podlahy. Stačí si jen vybrat ze vzorníku.