Lamett Barn je dřevěná třívrstvá podlaha v krásném rustikálním vzhledu s markantními suky i trhlinami s tmavým tmelením. Zámkový systém Drop Lock umožňuje podlahu nejen celoplošně nalepit, ale také položit plovoucím způsobem. Podlaha Lamett je vhodná pro podlahové topení.

Pro podlahu Barn jsou použity vybrané dubové kmeny v té nejvyšší kvalitě a třídění Rustic B – velmi intenzivní barevné a strukturální variace, neomezené množství běle a velkých suků, vyskytují se také trhliny. Díky tomu podlahy nabízí zcela přírodní vzhled. Prkna v řadě Barn mají zkosené hrany, což umocňuje vzhled tradiční dřevěné podlahy.

Dřevěná třívrstvá podlaha Lamett Barn je opatřena zámkem Drop Lock, který umožňuje plovoucí pokládku. Vřele doporučujeme celoplošné lepení, které vždy zvyšuje komfort a stabilitu podlahy.

Podlaha Barn je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním. Při plovoucí pokládce je potřeba zajistit vhodnou podložku.

rez lamet

Podlaha je konstruována z laťkového středu s protitahem z loupané dýhy. Nášlapná vrstva o tloušťce 3 mm je z dubového prvotřídního kmene.

Společnost Lamett Europe NV je belgickým výrobcem a distributorem dubových masivních vícevrstvých dřevěných podlah a vinylových podlah s imitací dřeva s certifikátem FSC.