Lamett COTTAGE 190 je dřevěná třívrstvá podlaha s markantními suky a trhlinami s tmavým tmelením. Zámkový systém u této podlahy je zámek Drop Lock, která umožňuje podlahu nejen celoplošně nalepit ale také položit plovoucím způsobem. Podlaha Lamett je vhodná pro podlahové topení.

Pro podlahu Cottage jsou použity vybrané dubové kmeny v té nejvyšší kvalitě s rustikálním vzhledem  – lehká barevná strukturální variace, tmelení velké a neomezené, v omezeném množství běl a trhliny. Díky rustikálnímu vzhledu dostává podlaha živý nádech přírody.

Dřevěná třívrstvá podlaha Lamett Cottage je opatřena zámkem Drop Lock, který umožňuje plovoucí pokládku. Vřele doporučujeme celoplošné lepení, které vždy zvyšuje komfort a stabilitu podlahy.

Podlaha Cottage je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním. Při plovoucí pokládce je zajistit vhodnou podložku.

Podlaha je konstruována z laťkového středu s protitahem z loupané dýhy. Nášlapná vrstva o tloušťce 3 mm je z dubového prvotřídního kmene.

Společnost Lamett Europe NV je belgickým výrobcem a distributorem dubových masivních vícevrstvých dřevěných podlah a vinylových podlah s imitací dřeva s certifikátem FSC.