Lamett OSLO 150 je dřevěná třívrstvá podlaha v krásném lehkém rustikálním vzhledu s barevnými variacemi s velmi mírným výskytem suků. Zámkový systém Pero-drážka umožňuje podlahu nejen celoplošně nalepit, ale také položit plovoucím způsobem. Podlaha Lamett je vhodná pro podlahové topení.

Pro podlahu Oslo jsou použity vybrané dubové kmeny v té nejvyšší kvalitě a třídění Rustic AB – velmi intenzivní barevné a strukturální variace, omezené množství běle a velkých suků. Díky tomu podlahy nabízí zcela přírodní vzhled.

Dřevěná třívrstvá podlaha Lamett Oslo je opatřena spojem Pero-drážka, který umožňuje plovoucí pokládku. Vřele doporučujeme celoplošné lepení, které vždy zvyšuje komfort a stabilitu podlahy.

Podlaha Oslo je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním. Při plovoucí pokládce je potřeba zajistit vhodnou podložku.

rez lamet

Podlaha je konstruována z laťkového středu s protitahem z loupané dýhy. Nášlapná vrstva o tloušťce 3 mm je z dubového prvotřídního kmene.

Společnost Lamett Europe NV je belgickým výrobcem a distributorem dubových masivních vícevrstvých dřevěných podlah a vinylových podlah s imitací dřeva s certifikátem FSC.