Parky ELEGANT 20 je třívrstvá dřevěná dýhová podlaha, která kombinuje hřejivý dotek a jedinečný vzhled dřeva s výbornou odolností. Přirozený vzhled dřevěné podlahy podtrhuje kartáčování prken a jemně zkosené hrany. Zámkový spoj Unifit X umožňuje snadnou plovoucí pokládku. Vhodná je i pro položení na podlahové vytápění

STABILNÍ ODOLNÁ DŘEVĚNÁ PODLAHA! Nášlapná dubová vrstva o tloušťce 2 mm je ošetřena matným lakem, který chrání povrch podlahy. V kombinaci se středem z dřevovláknité desky s vysokou hustotou (HDF) dělá podlahu pevnější a rozměrově stabilnější, než jsou tradiční masivní nebo třívrstvé dřevěné podlahy. Podlahy Elegant 20 jsou se zátěžovou třídou 22/31 vhodné pro obytné prostory s běžným užíváním jako obývací pokoje, chodby, jídelna a do komerčních prostor s trvalým používáním i bez přezutí jako jsou obchody, kanceláře… Díky kartáčování nášlapné vrstvy a ošetření matným lakem si zachovává podlaha Parky přirozený vzhled dřeva ošetřeného olejem. Údržba lakované podlahy je navíc velmi jednoduchá, jako u vinylových podlah.

Dřevěná podlaha Parky Elegant 20

Podlaha je opatřena ZÁMKEM UNIFIT X a určena pro plovoucí pokládku. Tento praktický systém zajistí stejně snadnou pokládku jako u laminátu nebo vinylu a bezproblémový výsledek. Vřele však doporučujeme zvážit celoplošné lepení, které posunuje celkové vnímání podlahy o třídu výš. Přinese navíc další benefity – k napojení na dlažbu, kamennou podlahu nebo vedlejší místnost nepotřebujete rušivé dilatační profily, stačí tenkou spáru přetmelit akrylovým nebo polymerovým tmelem. Získáte také podlahu s tlumeným zvukem chůze, kde nehrozí občasné vrznutí a klapot podpatků.

PARKY zámek UnifitX

Parky jsou IDEÁLNÍ VOLBA PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ. Všechny řady Parky umožňují rychlé vedení tepla, mají velmi nízký tepelný odpor, což z nich dělá dokonale vhodné podlahy pro podlahové vytápění. Jsou vhodné pro teplovodní podlahové systémy, elektrické topné kabely a dokonce elektrické topné fólie. O tom, že na podlahovém topení tyto podlahy skvěle obstojí, svědčí i dlouhodobý test dřevěných podlah na elektrické topné fólii ECOFILM, který dopadl skvěle!

Podlahy Parky jsou UDRŽITELNÁ VOLBA! Dřevo je vzácné. Při výrobě je používáno střídmě: pro horní povrch pouze tenká vrstva dřeva. Zdrojem stromů jsou udržitelně obhospodařované lesy a každá deska je 100% recyklovatelná a jako taková se účastní oběhové ekonomiky. Společnost Decospan, která podlahy vyrábí, odebírá energii ze sluneční a větrné výroby. Piliny a dřevní odpad z výrobního závodu slouží k vytápění výrobních prostor. Budoucnost je CO2 neutrální svět!

ZCELA HYGIENICKÁ PODLAHA A ZDRAVÉ OVZDUŠÍ V INTERIÉRU! Každá lamela má “ultra-fresh” antibakteriální ochranu, která zabraňuje bakteriím usadit se v drážce. Zaručujeme Vám naprosto hygienickou podlahu. Podlaha Parky je dokončována pouze látkami na bázi vody, lepidly bez těkavých organických látek (VOC) a barvami bez rozpouštědel. Je to vědecky prokázané: kvalita vzduchu v interiéru se zvyšuje s podlahou Parky. Všechny podlahy mají ekologickou pečeť kvality A+.

Společnost Decospan, výrobce podlah Parky, je již po tři generace rodinnou firmou s neustávající vášní pro dřevo. Její vysoce kvalitní řešení jsou vždy inovativní a inspirativní, s náležitým ohledem na ekologické hledisko. Kromě dýhových dřevěných podlah PARKY nabízí také třívrstvé dřevěné podlahy nebo dýhový plošný materiál pro výrobu nábytku, obložení apod. Společnost Decospan patří k největším zpracovatelům dřevěné dýhy.

PEFC+ FSC