Kvalitní řada PRIMFLOOR laminátových podlah Alsafloor s klasickými dřevěnými dekory má realistický synchronní povrch, který velmi zdařile napodobuje dřevěnou kartáčovanou podlahu. Tato podlaha splňuje nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách a je opatřena jednoduchým zámkovým spojem Clip A, který usnadňuje pokládku.

Podlahy PRIMFLOOR jsou konstruovány pro VYSOKOU KOMERČNÍ ZÁTĚŽ, nabízí dobrou odolnost proti oděru AC4 a vyšší zátěžovou třídu 23/32. Podlahy této řady můžete vyžít v komerčním prostředí i frekventovaných místech v domácnosti.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ! Všechny řady mají stabilní konstrukci a nízký tepelný odpor, takže jsou vhodné pro použití na teplovodní podlahové vytápění.

Podlaha je opatřena licenčním zámkem Clip A (UNILIN), který umožnuje rychlou a nadnou pokládku.

Alsafloor splňuje vrcholné ekologické požadavky – veškerá produkce dřevěných desek HDF pochází z dobře obhospodařovaných lesů a je certifikována PEFC certifikátem. Všechny laminátové podlahy Alsafloor splňují špičkové hodnocení A+ (velmi nízká úroveň emisí těkavých organických sloučenin).

Podlahy řady PRIMFLOOR nabízí lamely s povrchem Matt wood structure se strukturou matně olejovaného dřeva a In-Registered texture se synchronní strukturou let a dřevěných pórů. Když si je zblízka pohladíte, nevěříte, že nejde o dřevo.

Alsafloor - Matt wood structure
Alsafloor In-Registered texture