Velmi kvalitní řada VFLOOR laminátových podlah Alsafloor s atraktivními dekory má realistický synchronní povrch, který zdařile napodobuje dřevěnou kartáčovanou podlahu. Tato kvalitní podlaha splňuje vysoké nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách, je opatřena vrstvou water protect a zámkovým spojem 5G, který usnadňuje pokládku.

Podlahy VFLOOR jsou konstruovány pro VYSOKOU KOMERČNÍ ZÁTĚŽ, nabízí dobrou odolnost proti oděru AC4 a vyšší zátěžovou třídu 23/32. Podlahy této řady můžete vyžít v komerčním prostředí i frekventovaných místech v domácnosti.

Lamely jsou vyráběny z HDF desky se ZVÝŠENOU ODOLNOSTÍ PROTI VODĚ. Zkosené hrany (čtyřstranná maxifáze) jsou ošetřeny proti vodě vrstvou water protect.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ! Všechny řady mají stabilní konstrukci a nízký tepelný odpor, takže jsou vhodné pro použití na teplovodní podlahové vytápění.

NEJLEPŠÍ dostupný ZÁMEK na trhu 5G (licence Välinge) zavedla společnost Alsapan flooring od roku 2017 na všechny řady podlah tloušťky 8 a 12 mm. Tento zámek precizně usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely, chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje. Zámek 5G je přesný, rozebíratelný a nevyžaduje žádnou námahu při instalaci.

Zámek 5G

Alsafloor splňuje vrcholné ekologické požadavky – veškerá produkce dřevěných desek HDF pochází z dobře obhospodařovaných lesů a je certifikována PEFC certifikátem. Všechny laminátové podlahy Alsafloor splňují špičkové hodnocení A+ (velmi nízká úroveň emisí těkavých organických sloučenin).

Podlahy řady VFLOOR nabízí lamely s povrchem Matt wood structure se strukturou matně olejovaného dřeva a In-Registered texture se synchronní strukturou let a dřevěných pórů. Když si je zblízka pohladíte, nevěříte, že nejde o dřevo.

Alsafloor - Matt wood structure
Alsafloor In-Registered texture

Alsafloor garantuje kvalitu! Na všechny řady Alsafloor je poskytována záruka 25 let v bytových prostorách.