Nejmladším členem rigidní vinylové rodiny Floorify je podlaha se vzorem rybiny HERRINGBONE.  Značka Floorify vytvořila hravou a jedinečnou verzi tohoto vzoru. Floorify také vědomě rozhodla pro jednotlivé lamely, jejichž rychlým a jednoduchým zamknutím vytvoříte krásnou podlahu se vzorem rybiny.

Nádherně strukturované dekory pro Váš interiér a nejvyšší ekologický standard A +. Každý dílec je ošetřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze  s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Pokládka možná i na staré dlaždice, na běžnou levnou podložku. Vinylové dílce totiž spadají do zátěžové třídy 33. Vyrobeno bez škodlivých ftalátů (DINP), emisní třída A+. Ideální na podlahové vytápění i na elektrické topné fólie a teplovodní podlahové vytápění – testováno ve Fénix Jeseník na fóliích ECOFILM dlouhodobě na 60° C.

rez-velky-format

NEJPEVNĚJŠÍ VINYLOVÝ ZÁMEK NA TRHU – 900 kg/m ! Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmost. A to vše díky zámku lic. Unilin.

Podlaha Floorify je určená jak pro plovoucí pokládku tak celoploené lepení. Spolehlivost pokládky zaručuje maximálně pevný zámek lic. Unilin. Tento zámek se nepoláme při manipulaci ani pokládce a zajistí tak trvalou voděodolnost podlahy.

Podlahy mají velmi nízký tepelný odpor a mohou být položeny na podlahové vytápění, a to jak teplovodní tak elektrické.

Podlahy značky Floorify jsou plně recyklovatelné a zcela zdravotně nezávadné. Při jejich výrobě nejsou používány žádné škodlivé látky, ftaláty ani těkavé látky.

Floorify je výrobce luxusních rigidních vinylových podlah Floorify. Podlahy výrobce Floorify mají stejný základ a to inovativní složení materiálů, které zajištuje rozměrovou stabilitu, vynikající odolnost a nejpevnější zámek na trhu. Značka Floorify má exkluzivní vzhled a velký výběr dekorů.