Řada HERRINGBONE rigidní vinylové podlahy Floorify nabízí jedinečný přirozený vzhled dřevěných parket pro pokládku do rybiny, která je nyní tak moderní. Povrchová 3D struktura dotváří dokonalý obraz dřeva, navíc je příjemná a hřejivá na dotek. Vinylové podlahy Floorify patří ke špičkovým podlahám, využívajícím inovativní složení k zajištění vysoké odolnosti, rozměrové stability a voděvzdornosti. Položit je můžete velmi rychle plovoucí pokládkou nebo celoplošně nalepit. Ideální jsou pro položení na podlahové topení a pro rekonstrukce.

Podlahy značky Floorify vynikají MIMOŘÁDNOU ODOLNOSTÍ proti nárazům, povrchovému poškození, skvrnám a lihovým fixům. Samozřejmostí je absolutní VODĚVZDORNOST. Podlahu můžete tedy umístit do koupelen a kuchyní i frekventovaných míst, jako jsou chodby. Se zátěžovou třídou 33 a odolností proti otěru AC4 si můžete být jistí, že podlaha vydrží i vysokou komerční zátěž.

Základem vinylové podlahy Floorify je pevné, ROZMĚROVĚ STABILNÍ JÁDRO Floorify® Rigid Core. Každá lamela je opatřena povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze  s mimořádnou odolností proti povrchovému poškození, skvrnám a lihovým fixům. Tato konstrukce podlahy zajišťuje podlaze Floorify ty nejlepší vlastnosti.

rez-velky-format

Podlaha Floorify je určená pro plovoucí pokládku, stejně tak ji můžete celoplošně nalepit. Spolehlivost pokládky zaručuje ZÁMEK LICENCE UNILIN, který je ze stejného materiálu jako celá lamela. Tento zámek, nejpevnější na trhu – 900 kg/m, se nepoláme při manipulaci ani pokládce a zajistí tak trvalou voděodolnost podlahy.

Podlahy mají velmi nízký tepelný odpor a jsou tak IDEÁLNÍ při pokládce NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ, a to jak teplovodní tak elektrické.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core můžete umístit podlahu Floorify NA PLOCHU AŽ 20 x 20 BEZ PŘECHODOVÝCH PROFILŮ. Stejně tak se nemusíte bát položení v prosluněné zimní zahradě, Floorify je rozměrově stabilní a nehrozí tedy stříškování nebo zvlnění podlahy.

Speciální složení s obsahem minerálů způsobuje, že lamely jsou pevné, ale pružné zároveň a tím i IDEÁLNÍ PŘI REKONSTRUKCÍCH. Pokládka je možná na staré dlaždice, aniž byste řešili stěrkování a nebo v budoucnosti protlačení nerovností. Při rekonstrukcích oceníte také malou tloušťku této podlahy.

Rigidní vinylové podlahy Floorify vynikají REALISTICKÝM VZHLEDEM DŘEVA. Díky unikátní technologii jsou vytvářeny dekory dřeva s 3D povrchovou strukturou dokreslující jeho strukturu.

Podlahy značky Floorify jsou plně RECYKLOVATELNÉ A ZCELA ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ. Při jejich výrobě nejsou používány žádné škodlivé látky, ftaláty ani těkavé látky.

Floorify je výrobce luxusních rigidních vinylových podlah Floorify. Podlahy mají inovativní složení materiálů, které zajištuje rozměrovou stabilitu, vynikající odolnost a nejpevnější zámek na trhu. Značka Floorify má exkluzivní vzhled a velký výběr dekorů.