Floor!t Antique –  je dubová dřevěná třívrstvá parketová podlaha od německého výrobce Barth. Výjimečnost této podlahy spočívá v delších dřevěných prknech, které mají kartáčový povrch s přirozenými suky či trhlinami. Jednotlivá prkna mají zkosené hrany a umocňují tak tradiční vzhled dřevěné přírodní podlahy. Podlaha je opatřena zámkovým systémem Drop – Down a je možné ji položit plovoucím způsobem nebo celoplošně nalepit.

Prkna Antique se skládají ze tří vrstev, které zajišťují perfektní stabilitu této dřevěné podlahy. Podlaha je konstruována z laťkového středu s protitahem z loupané dýhy. Nášlapnou vrstvu tvoří řezaná dýha z dubu o tloušťce 3 mm. Ošetřena je kvalitním olejem, který chrání povrch podlahy.

Tato podlaha je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním, zejména teplovodním. U plovoucí pokládky je potřeba zvolit vhodnou podložku. Pro rychlejší přenos tepla doporučujeme zvolit celoplošné lepení.

FLOOR!T -drop-down

Německá společnost Barth – výrobce třívrstvých dřevěných podlah z vysoce kvalitního dřeva. Zabývají se především venkovským designem podlah pro sofistikované bydlení. Společnost byla založena v roce 1873 jako agentura pro kulatinu a řezivo.