Vysoce kvalitní řada OSMOZE laminátových podlah Alsafloor má synchronní povrch, který věrně vykresluje realistické letokruhy dřeva. Splňuje vysoké nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách a je opatřena jednoduchým zámkovým spojem 5G, který usnadňuje pokládku.

Podlahy OSMOZE jsou konstruovány pro VYSOKOU KOMERČNÍ ZÁTĚŽ, nabízí vysokou odolnost proti oděru AC5 a nejvyšší zátěžovou třídu 23/33. Podlahy této řady můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny i frekventovaných míst v domácnosti.

Lamely jsou vyráběny z HDF desky se ZVÝŠENOU ODOLNOSTÍ PROTI VODĚ. Zkosené hrany (čtyřstranná maxifáze) jsou ošetřeny proti vodě vrstvou water protect.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ! Všechny řady mají stabilní konstrukci a nízký tepelný odpor, takže jsou vhodné pro použití na teplovodní podlahové vytápění.

NEJLEPŠÍ dostupný ZÁMEK na trhu 5G (licence Välinge) zavedla společnost Alsapan flooring od roku 2017 na všechny řady podlah tloušťky 8 a 12 mm. Tento zámek precizně usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely, chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje. Zámek 5G je přesný, rozebíratelný a nevyžaduje žádnou námahu při instalaci.

Zámek 5G

Alsafloor splňuje vrcholné ekologické požadavky – veškerá produkce dřevěných desek HDF pochází z dobře obhospodařovaných lesů a je certifikována PEFC certifikátem. Všechny laminátové podlahy Alsafloor splňují špičkové hodnocení A+ (velmi nízká úroveň emisí těkavých organických sloučenin).

Podlahy řady Solid plus nabízí lamely s povrchem In-Registered texture se synchronní strukturou let a dřevěných pórů a In-Registered satin-finish se synchronní strukturou pórů se saténově matným povrchem dřeva a lesklými póry. Když si je zblízka prohlédnete a pohladíte, nevěříte, že nejde o dřevo.

Alsafloor In-Registered texture
Alsafloor In-Registered satin-finish

Alsafloor garantuje kvalitu! Na všechny řady Alsafloor je poskytována záruka 25 let v bytových prostorách.