Atraktivní řada CLIP 400 laminátových podlah Alsafloor má realistický synchronní povrch, který velmi zdařile napodobuje dřevěnou kartáčovanou podlahu. Tato vysoce kvalitní podlaha splňuje nejvyšší nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách, je opatřena vrstvou water protect a zámkovým spojem 5G, který usnadňuje pokládku.

Podlahy CLIP 400 jsou konstruovány pro NEJVYŠŠÍ KOMERČNÍ ZÁTĚŽ, nabízí vysokou odolnost proti oděru AC5 a nejvyšší zátěžovou třídu 23/33. Podlahy této řady můžete bez obav umístit do své restaurace nebo prodejny a samozřejmě i do nejvíce frekventovaných míst v domácnosti.

Lamely jsou vyráběny z HDF desky se ZVÝŠENOU ODOLNOSTÍ PROTI VODĚ. Zkosené hrany (čtyřstranná maxifáze) jsou ošetřeny proti vodě vrstvou water protect.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ! Všechny řady mají stabilní konstrukci a nízký tepelný odpor, takže jsou vhodné pro použití na teplovodní podlahové vytápění.

NEJLEPŠÍ dostupný ZÁMEK na trhu 5G (licence Välinge) zavedla společnost Alsapan flooring od roku 2017 na všechny řady podlah tloušťky 8 a 12 mm. Tento zámek precizně usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely, chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje. Zámek 5G je přesný, rozebíratelný a nevyžaduje žádnou námahu při instalaci.

Zámek 5G

Alsafloor splňuje vrcholné ekologické požadavky – veškerá produkce dřevěných desek HDF pochází z dobře obhospodařovaných lesů a je certifikována PEFC certifikátem. Všechny laminátové podlahy Alsafloor splňují špičkové hodnocení A+ (velmi nízká úroveň emisí těkavých organických sloučenin).

Podlahy řady CLIP 400 nabízí lamely s povrchem Matt texture se strukturou dřevěného povrchu v ultra-matném provedení, Matt wood structure se strukturou matně olejovaného dřeva a In-Registered texture se synchronní strukturou let a dřevěných pórů. Když si je zblízka pohladíte, nevěříte, že nejde o dřevo.

Alsafloor - Matt texture
Alsafloor - Matt wood structure
Alsafloor In-Registered texture

Alsafloor garantuje kvalitu! Na všechny řady Alsafloor je poskytována záruka 25 let v bytových prostorách.