Oblíbená trendová řada SOLID PLUS laminátových podlah Alsafloor má realistický synchronní povrch, který velmi zdařile napodobuje dřevěnou kartáčovanou podlahu ošetřenou přírodním olejem. Splňuje nejvyšší nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách. Nabízí zvýšenou zvukovou izolaci, je opatřena vrstvou water protect a zámkovým spojem 5G, který usnadňuje pokládku. Díky své tloušťce 12 mm budí při chůzi pocit masivní dřevěné podlahy.

Podlahy SOLID PLUS jsou konstruovány pro MAXIMÁLNÍ KOMERČNÍ ZÁTĚŽ (zvýšená odolnost proti oděru AC6/33), takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků. Podlahy této řady můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny.

Lamely jsou vyráběny z HDF desky se ZVÝŠENOU ODOLNOSTÍ PROTI VODĚ. Zkosené hrany (čtyřstranná maxifáze) jsou ošetřeny proti vodě vrstvou water protect. Díky masivní tloušťce podlahy má tato podlaha lepší zvukovou izolaci.

Alsafloor je VHODNÁ podlaha NA PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ! Všechny řady mají stabilní konstrukci a nízký tepelný odpor, takže jsou vhodné pro použití na teplovodní podlahové vytápění.

NEJLEPŠÍ dostupný ZÁMEK na trhu 5G (licence Välinge) zavedla společnost Alsapan flooring od roku 2017 na všechny řady podlah tloušťky 8 a 12 mm. Tento zámek precizně usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely, chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje. Zámek 5G je přesný, rozebíratelný a nevyžaduje žádnou námahu při instalaci.

Zámek 5G

Alsafloor splňuje vrcholné ekologické požadavky – veškerá produkce dřevěných desek HDF pochází z dobře obhospodařovaných lesů a je certifikována PEFC certifikátem. Všechny laminátové podlahy Alsafloor splňují špičkové hodnocení A+ (velmi nízká úroveň emisí těkavých organických sloučenin).

Podlahy řady Solid plus nabízí lamely s povrchem In-Registered and heliochrome s matným povrchem dřeva s póry lesklými od oleje, In-Registered texture se synchronní strukturou let a dřevěných pórů a In-Registered satin-finish se synchronní strukturou pórů se saténově matným povrchem dřeva a lesklými póry. Když si je zblízka pohladíte, nevěříte, že nejde o dřevo.

Alsafloor In-Registered texture
In-Registered and helichrome
Alsafloor In-Registered satin-finish

Alsafloor garantuje kvalitu! Na všechny řady Alsafloor je poskytována záruka 25 let v bytových prostorách. Díky vylepšené kvalitě je poskytována prodloužená záruka na všechny řady tl. 12 mm o 10 let na 35 let!