Teplé barvy, nadprůměrně velké lamely, autentické fáze a jedinečný vzhled dřeva dodávají Vaší podlaze Floorify LONG PLANKS ten přirozený vzhled a dojem, který je dnes tak atraktivní. Výjimečný charakter dřeva vyniká v mnoha detailech: jemný lesk olejem napuštěných parketových podlah, decentní opracování hran a povrchová struktura, která je vždy hřejivá a měkká na dotek. Každý dílec je opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Quiet Senze  s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky, nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě.

Pokládka možná i na staré dlaždice, na běžnou levnou podložku. Vinylové dílce totiž spadají do zátěžové třídy 33. Vyrobeno bez škodlivých ftalátů (DINP), emisní třída A+. Ideální na podlahové vytápění i na elektrické topné fólie a teplovodní podlahové vytápění – testováno ve Fénix Jeseník na fóliích ECOFILM dlouhodobě na 60° C.

rez-velky-format

NEJPEVNĚJŠÍ VINYLOVÝ ZÁMEK NA TRHU – 900 kg/m ! Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmost. A to vše díky zámku lic. Unilin.

Podlaha Floorify je určená jak pro plovoucí pokládku tak celoploené lepení. Spolehlivost pokládky zaručuje maximálně pevný zámek lic. Unilin. Tento zámek se nepoláme při manipulaci ani pokládce a zajistí tak trvalou voděodolnost podlahy.

Podlahy mají velmi nízký tepelný odpor a mohou být položeny na podlahové vytápění, a to jak teplovodní tak elektrické.

Podlahy značky Floorify jsou plně recyklovatelné a zcela zdravotně nezávadné. Při jejich výrobě nejsou používány žádné škodlivé látky, ftaláty ani těkavé látky.

Floorify je výrobce luxusních rigidních vinylových podlah Floorify. Podlahy výrobce Floorify mají stejný základ a to inovativní složení materiálů, které zajištuje rozměrovou stabilitu, vynikající odolnost a nejpevnější zámek na trhu. Značka Floorify má exkluzivní vzhled a velký výběr dekorů.