Parky Deluxe+ 06  je vícevrstvá dřevěná dýhová podlaha, která kombinuje hřejivý dotek a jedinečný design dřeva s vynikající odolností srovnatelnou s nejpevnějšími vinylovými podlahami. Dýhová podlaha Parky má vlastnosti, které u dřevěných podlah překvapí. Vyznačuje se vynikající voděodolností, je odolná proti poškrábání a určena pro intenzivně užívané prostory v domácnostech i pro nižší komerční zátěž! Zámkový spoj Unifit X Vám umožňuje snadnou pokládku.

NEJODOLNĚJŠÍ DŘEVĚNÁ PODLAHA NA TRHU! Parky podlahy jsou velmi tvrdé. Povrchová úprava tenké vrstvy dřevěné dýhy Titanium má osm robustních vrstev laku. V kombinaci se středem z dřevovláknité desky s vysokou hustotou (HDF) dělá podlahu pevnější a rozměrově stabilnější, než jsou tradiční masivní nebo umělé dřevěné podlahy. Parky můžete bez obav umístit v těch nejnáročnějších místech Vašeho domu, jako je kuchyně nebo v objektech s vysokým provozem, jako jsou hotelové haly, kanceláře, maloobchodní prodejny. Podlaha Parky je vysoce odolná proti protlakům a poškrábání a je připravena pro intenzivní použití v domácnosti i v nižší komerční zátěži.

Podlaha Parky má VODĚODOLNÝ POVRCH. Kombinace pevného HDF středu, povrchové dýhy ošetřené 8 vrstvami laku a systému Aqua Sealing Complete, který chrání spoje, Vám poskytuje 12 hodin vodovzdornou podlahu (testováno ve zkušebně). Díky tomu je podlaha odolná proti každodennímu rozlití a kapkám vody.

Podlaha je opatřena ZÁMKEM UNIFIT X a určena pro plovoucí pokládku. Tento praktický systém zajistí stejně snadnou pokládku jako u laminátu nebo vinylu a bezproblémový výsledek. Vřele však doporučujeme zvážit celoplošné lepení, které posunuje celkové vnímání podlahy o třídu výš. Přinese navíc další benefity k napojení na dlažbu, kamennou podlahu nebo vedlejší místnost nepotřebujete rušivé dilatační profily, stačí tenkou spáru přetmelit akrylovým nebo polymerovým tmelem. Získáte také podlahu s tlumeným zvukem chůze, kde nehrozí občasné vrznutí a klapot podpatků. 

PARKY zámek UnifitX

Tajemství nejodolnější dřevěné podlahy na trhu
spočívá v promyšlené konstrukci – Parky Deluxe+ 06

deluxe +06 so zámkom

Podlaha Parky Deluxe+ 06 je výjimečně odolná proti protlakům a pádu předmětů na podlahu. Tajemství spočívá v dobře promyšlené konstrukci všech lamel. Podlaha se skládá z ultra odolné HDF desky s nalisovanou nášlapnou vrstvou tzv. DSI systémem (Double Sided Impreganiton – oboustranná impregnace). Během lisování je lepidlo vtláčeno do dřevěné dýhy tak dlouho, dokud jím dřevo není plně nasyceno. Horní vrstvy jsou dokončovány 8 tenkými lakovanými vrstvami laku, které proniknou dřevem až do styku s lepidlem. Tímto způsobem je dřevo zcela nasyceno lepidlem a podlahy se tak stávají mimořádně odolnými vůči nárazům. Tato konstrukce zajišťuje větší stabilitu a odolnost, než mají masivní nebo třívrstvé podlahy. Parky Deluxe+ 06 má navíc integrovanou korkovou podložku, která zajišťuje izolaci podlahy.

Neporazitelná odolnost proti nárazu

Testováno při tlaku 1500 Newton =+-150kg
Čím tenčí je dřevěná horní vrstva umístěná na pevném středu, tím odolnější je podlaha proti protlaku.

DÝHOVÉ PODLAHY PARKY

s nášlapnou vrstvou dubu 0,6 mm a 2,0 mm

Test dýhovaných podlah Parky

TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

s nášlapnou vrstvou dubu 3,2 mm na HDF a borovici

Test třívrstvé podlahy

Parky jsou IDEÁLNÍ VOLBA PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ. Všechny řady Parky umožňují rychlé vedení tepla, mají velmi nízký tepelný odpor, což z nich dělá dokonale vhodné podlahy pro podlahové vytápění. Jsou vhodné pro teplovodní podlahové systémy, elektrické topné kabely a dokonce elektrické topné fólie – jsou ideální dřevěnou podlahou i pro rekonstrukce. O tom, že na podlahovém topení tyto podlahy skvěle obstojí, svědčí i dlouhodobý test dřevěných podlah na elektrické topné fólii ECOFILM, který dopadl skvěle!

Podlahy Parky jsou UDRŽITELNÁ VOLBA! Dřevo je vzácné. Při výrobě je používáno střídmě: pro horní povrch pouze tenká vrstva dřeva. Zdrojem stromů jsou udržitelně obhospodařované lesy a každá deska je 100% recyklovatelná a jako taková se účastní oběhové ekonomiky. Společnost Decospan, která podlahy vyrábí, odebírá energii ze sluneční a větrné výroby. Piliny a dřevní odpad z výrobního závodu slouží k vytápění výrobních prostor. Budoucnost je CO2 neutrální svět!

ZCELA HYGIENICKÁ PODLAHA A ZDRAVÉ OVZDUŠÍ V INTERIÉRU! Každá lamela má “ultra-fresh” antibakteriální ochranu, která zabraňuje bakteriím usadit se v drážce. Zaručujeme Vám naprosto hygienickou podlahu. Podlaha Parky je dokončována pouze látkami na bázi vody, lepidly bez těkavých organických látek (VOC) a barvami bez rozpouštědel. Je to vědecky prokázané: kvalita vzduchu v interiéru se zvyšuje s podlahou Parky. Všechny podlahy mají ekologickou pečeť kvality A+.

Společnost Decospan, výrobce podlah Parky, je již po tři generace rodinnou firmou s neustávající vášní pro dřevo. Její vysoce kvalitní řešení jsou vždy inovativní a inspirativní, s náležitým ohledem na ekologické hledisko. Kromě dýhových dřevěných podlah PARKY nabízí také třívrstvé dřevěné podlahy nebo dýhový plošný materiál pro výrobu nábytku, obložení apod. Společnost Decospan patří k největším zpracovatelům dřevěné dýhy.

PEFC+ FSC