Moland LOC PARKET+  je dřevěná třívrstvá podlaha s nášlapnou vrstvou 2,7 mm a 3 pásovým vzorem. Jde o velmi odolné a stabilní podlahy, jejichž kvalita je po léta přirozeně prověřována skandinávskými podmínkami. Podlahu je možné celoplošně nalepit nebo jednoduše položit plovoucím způsobem, díky zámku G5. Dřevěná podlaha Moland je vhodná i pro podlahové vytápění.

Tato řada nabízí lamely v lehce až středně rustikálním třídění Living, se střídmými až většími suky a tmavým tmelením. Tradiční dřevěný vzhled podlahy zajistí jednotlivá prkna.

Podlaha je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním, zejména teplovodním. U plovoucí pokládky je potřeba zvolit vhodnou podložku. Pro rychlejší přenos tepla doporučujeme zvolit celoplošné lepení.

Pro zámkový systém podlah v této řadě byl vybrán zámek G5, který umožňuje jednoduchou plovoucí pokládku. Pro dokonalý komfort, a ještě lepší rozměrovou stabilitu podlahy doporučujeme celoplošné lepení.

Moland zámek G5

Prkna Moland Loc Parket+ se skládají ze tří vrstev, které zajišťují perfektní stabilitu této dřevěné podlahy. Střed tvoří laťkový střed a protitah je z loupané dýhy. Nášlapná vrstva o tloušťce 2,7 mm z dubu nebo jasanu je ošetřena kvalitním  matným lakem, který chrání povrch podlahy a dodává jí ten správný design.

Moland je tradiční dánská značka, která se zabývá výrobou kvalitních dřevěných třívrstvých podlah. Již více než 25 let vyvíjí své výrobky v úzké spolupráci se svými dodavateli a odběrateli. Skupina Moland je jedním z předních výrobců a dodavatelů podlah a stavebních materiálů ve Skandinávii. Vedle dánské centrály v dánském přístav Skive má pobočky také v Norsku a Švédsku. Moland se vyznačuje především spolehlivostí skandinávské kvality.

PEFC+ FSC