Moland 3P Parquet Loc+  je dřevěná třívrstvá podlaha s nášlapnou vrstvou 2,7 mm a 3 pásovým vzorem. Jde o velmi odolné a stabilní podlahy, jejichž kvalita je po léta přirozeně prověřována skandinávskými podmínkami. Podlahu je možné celoplošně nalepit nebo jednoduše položit plovoucím způsobem, díky zámku G5. Dřevěná podlaha Moland je vhodná i pro podlahové vytápění.

Tato řada nabízí lamely v lehce až středně rustikálním třídění Living, se střídmými až většími suky a tmavým tmelením. Tradiční dřevěný vzhled podlahy zajistí jednotlivá prkna.

Podlaha je vhodná pro kombinaci s podlahovým vytápěním, zejména teplovodním. U plovoucí pokládky je potřeba zvolit vhodnou podložku. Pro rychlejší přenos tepla doporučujeme zvolit celoplošné lepení.

Pro zámkový systém podlah v této řadě byl vybrán zámek G5, který umožňuje jednoduchou plovoucí pokládku. Pro dokonalý komfort, a ještě lepší rozměrovou stabilitu podlahy doporučujeme celoplošné lepení.

Prkna Moland 3P Parquet Loc+ se skládají ze tří vrstev, které zajišťují perfektní stabilitu této dřevěné podlahy. Střed tvoří laťkový střed a protitah je z loupané dýhy. Nášlapná vrstva o tloušťce 3,7 mm z dubu nebo jasanu je ošetřena kvalitním tvrodovoskovým olejem nebo matným lakem, který chrání povrch podlahy a dodává jí ten správný design.

Olejované podlahy je potřeba udržovat olejovými prostředky a jednou za čas podlahu přeolejovat. Podlaha se Vám pak odmění krásným vzhledem i barvou. U olejovaných podlah lze i větší poškození opravit lokálně – přebrousit a znovu naolejovat. Lakované podlahy nevyžadují žádnou zvláštní péči. Drobné škrábance lze jednoduše opravit. U rozsáhlejších poškození je potřeba přebrousit celou podlahu. Třívrstvá dřevěná podlaha Moland s nášlapnou vrstvou 2,7 mm umožňuje kompletní renovaci přebroušením i několikrát.

Moland je tradiční dánská značka, která se zabývá výrobou kvalitních dřevěných třívrstvých podlah. Již více než 25 let vyvíjí své výrobky v úzké spolupráci se svými dodavateli a odběrateli. Skupina Moland je jedním z předních výrobců a dodavatelů podlah a stavebních materiálů ve Skandinávii. Vedle dánské centrály v dánském přístav Skive má pobočky také v Norsku a Švédsku. Moland se vyznačuje především spolehlivostí skandinávské kvality.

PEFC+ FSC