Dřevěné podlahy Parky z rezidence SKY PARK v našem eshopu!

Novinkou v e-shopu jsou dřevěné třívrstvé a dřevěné dýhové podlahy značky Parky, které jsme dodávali do rezidenčního projektu SKY PARK v Bratislavě, navrhnutého britskou architektkou Zahou Hadid. Přebytky z tohoto exkluzivního projektu Vám nyní nabízíme za skvělé ceny!

Rezidenční projekt SKY PARK zahrnuje více než 700 bytů ve třech 31 podlažních budovách, které poskytují krásný výhled na centrum Bratislavy. Zaha Hadid se díky svým propracovaným návrhům stala ikonou světové architektury. Její dekonstruktivistické projekty dýchají její vášní pro detail a získaly řadu ocenění. V roce 2003 získala jako první žena v historii Pritzkerovu cenu za architekturu, nejvýznamnější architektonické ocenění.

Dřevěná třívrstvá podlaha Parky Elegant 20 nabízí dlouhá dřevěná prkna s přirozeným výskytem suků i trhlin. Lamely mají podélně zkosené hrany a jsou opatřeny zámkem Unifit X pro snadné položení plovoucím způsobem. Podlaha je plně kompatibilní s podlahovým vytápěním.

Dřevěné dýhové podlahy Parky Deluxe+06 jsou vysoce odolné vůči protlaku i vodě, s nejvyšší zátěžovou třídou a plně kompatibilní s podlahovým vytápěním. Dlouhé lamely s výrazným podélným zkosením jsou opatřeny nejlepším zámkem na trhu Unifit X a korkovou podložkou.

Dřevěné dýhové podlahy Parky DL 06 vynikají vysokou odolností proti vodě a protlakům. Podlaha DL06 nabízí lamely v nejčistším třídění Premium – bez suků a trhlin. Elegantní vzhled podlahy dotváří zkosené hrany. Podlaha je opatřena zámkem Uniclic a vhodná pro podlahové vytápění.

 

SKY PARK Bratislava
Sky park, design-factory
SKY PARK Bratislava
SKY PARK - podlahy Parky